Studiuj w NI UAM w Pile, zostań inżynierem z dyplomem UAM! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Studiuj w NI UAM w Pile, zostań inżynierem z dyplomem UAM!

  Interdyscyplinarna Gospodarka Przestrzenna na dwóch specjalizacjach oraz praktyczne Technologie Informatyczne to inżynierskie kierunki studiów, które absolwenci szkół ponadpodstawowych mogą wybrać w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile – integralnej części Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

  NI UAM W PILE = UAM POZNAŃ

  NI UAM w Pile jest jedną z filii UAM w Poznaniu i jego integralną częścią. Studiując u nas należysz do społeczności akademickiej UAM! Co Ci to daje? Takie same możliwości kształcenia, rozwoju zawodowego i osobistego jak studia w Poznaniu, ale bez ponoszenia dodatkowych kosztów utrzymania w dużym mieście. Oczywiście, studia w NI UAM to studia całkowicie bezpłatne.

  DYPLOM UAM I TYTUŁ INŻYNIERA

  1.    Zostając absolwentem Instytutu otrzymasz od nas dyplom UAM w Poznaniu, bez adnotacji, że studiowałeś w Pile – dołączasz do dumnego grona #jestemzUAM.

  2.    Po obronie zespołowego projektu inżynierskiego zdobędziesz cały czas uznawany za prestiżowy tytuł inżyniera na każdym z proponowanych przez nas kierunku studiów: gospodarce przestrzennej lub technologiach informatycznych.

  3.    Możesz korzystać ze wszystkich benefitów studentów UAM, jak: stypendia naukowe i socjalne, stypendia Rektora dla najlepszych studentów, stypendia Ministra za wybitne osiągnięcia, wyjazdy w ramach wymian ERASMUS+ czy MOST, projekty badawcze, juwenalia, itd.

  POŁĄCZENIE KSZTAŁCENIA UNIWERSYTECKIEGO Z PRAKTYKĄ BIZNESOWĄ

  4.    Nasze zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy Uniwersytetu, w tym z naszego Instytutu, z Wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu, czy Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM w Poznaniu, a także specjaliści z rynku IT, którzy dzielą się swoją wiedzą i praktycznym podejściem do studiowania.

  5.    Ściśle współpracujemy z takimi gigantami międzynarodowymi, jak Signify czy Quad IT Global Solutions oraz z wieloma innymi firmami skupionymi między innymi w Izbie Gospodarczej Północnej Wielkopolski, dlatego możesz korzystać z ich praktyk i zbierać już w trakcie studiów bardzo potrzebne doświadczenie zawodowe. Cały czas staramy się powiększać ofertę współpracy z nowymi przedsiębiorstwami z branż IT. Gospodarki przestrzennej i branż pokrewnych.

  6.    Dzięki szerokiej współpracy Instytutu z firmami, instytucjami, samorządami i organizacjami pozarządowymi nasi studenci mają również możliwość udziału w różnych projektach, nie tylko informatycznych, zagospodarowania przestrzeni i logistyki oraz prowadzeniu działań na rzecz rozwoju społecznego i gospodarczego północnej Wielkopolski.

  ZAPEWNIAMY WSPARCIE W STUDIOWANIU

  7.    Nie będziesz czuł się zagubiony po rozpoczęciu przygody ze studiami. Otrzymasz od nas wsparcie w zdobywaniu wiedzy. Możesz liczyć na pomoc tutorów – nauczycieli akademickich, którzy wskażą Ci dobre rozwiązania zarówno w rozwoju naukowym, zawodowym jak i osobistym.

  8.    Pamiętaj także, że Nadnotecki Instytut UAM w Pile to również nowoczesna infrastruktura i zielone otoczenie sprzyjające studiowaniu.

  Studia są prowadzone w sposób hybrydowy z dużą liczbą godzin w systemie on-line, zwłaszcza na kierunku Gospodarka Przestrzenna.

  ZAINTERESOWANA? ZAINTERESOWANY? Dowiedź się więcej o naszych kierunkach:

  -    GOSPODARKA PRZESTRZENNA (PIŁA) o dwóch specjalnościach inżynierskich (wybieranych na drugim semestrze studiów):

  •    Planowanie strategiczne i przestrzenne w logistyce i transporcie,

       •    Rewitalizacja miast i obszarów wiejskich,

  -    TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE – profil praktyczny inżynierskich studiów informatycznych

  Szczegółowe informacje znajdziesz na: https://pila.amu.edu.pl/dla-kandydata

  Zachęcamy do polubienia naszego profilu FB: https://www.facebook.com/pilauam

  REKRUTACJA NA ROK 2023/2024: https://rekrutacja.amu.edu.pl/kierunki-studiow?location=Pila

  studiuj_w_ni_uam

  studiuj_w_ni_uam_02 studiuj_w_ni_uam_03 studiuj_w_ni_uam_04 studiuj_w_ni_uam_05 studiuj_w_ni_uam_06