Zapraszamy policjantów i przedstawicieli innych służb mundurowych na Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Zapraszamy policjantów i przedstawicieli innych służb mundurowych na Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB

zapraszamy_policjantow

27 maja 2018 roku Wyrzysk zamieni się w miasteczko kolarskie. Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki zaprasza policjantów i przedstawicieli innych służb mundurowych na Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Maratonie MTB pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji.

Już po raz trzeci w Wielkopolsce 27 maja 2018 r. w Wyrzysku policjanci rozpoczną zmagania i rywalizację sportową w kolarstwie górskim. W ramach największego cyklu wielkopolskich imprez rowerowych BIKE CROSS MARATON GOGOLMTB 2018 odbędzie się konkurencja branżowa dla policjantów i przedstawicieli innych służb mundurowych na dystansie MINI – 28 km.

Funkcjonariusze zamienią mundur na stroje kolarskie i staną na linii startu, by powalczyć o puchar Komendanta Głównego Policji, a tym samym o tytuł mistrzowski najlepszego policjanta i policjantki, a także najlepszego przedstawiciela innych służb mundurowych w kolarstwie górskim.

Cytując organizatora cyklu maratonów Wojciecha Gogolewskiego z TKKF Ognisko „Pałuki” zaproszenie dotyczy wszystkich zarażonych „cyklozą”. Będzie „rodzinnie i wyścigowo”.

Kto w tym roku zostanie Mistrzem?

W 2016 roku najlepszy na trasie okazał się Krzysztof Kominek z PSP Żagoń, pokonując trasę z wynikiem 01:07:56!

Kto zostanie Mistrzynią?

W 2016 roku najlepszą z Pań okazała się Justyna Jędruszak z KWP w Gdańsku, pokonując trasę z wynikiem 01:22:18!

Kto pokona Mistrzów?

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu także rodziny policjantów, fanów zmagań sportowych, by mocno kibicować na trasie maratonu, ale także w miłej atmosferze spędzić niedzielne popołudnie.

W trakcie imprezy sportowej planowany jest rodzinny przejazd rowerowy, a także wiele innych atrakcji dla dzieci młodzieży.

UWAGA!

Zapisy na stronie: http://gpmtb.pl/mtb/Wyrzysk

Regulamin znajduje się w zakładce: Mistrzostwa Polski Policji i Służb Mundurowych (w treści regulamin do pobrania).

W przypadku pytań należy kierować je do koordynatora projektu: podkom. Anny Starzyńskiej pod adres: anna.starzynska@po.policja.gov.pl .

KPP w Pile