CETI w Klubie BARKA. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA zaprasza w sobotę, 30 września, na koncert zespołu CETI (Rock / Metal Poznań). SUPPORT: DYING SPIRIT (Metal Piła). Start godzina 20.00. Dla naszych Czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.  Aby mieć szansę wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl . W tytule: CETI . Wśród osób, które wyślą maila do 28 września, do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

Wstęp:40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu.
Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu:
Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).
Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, Piła.
Przedsprzedaż online: ticketos.pl
https://ticketos.pl/event/272/CETI-SNAKES-ARE-BACK-IN-TOWN.html

CETI

CETI to niekwestionowana ikona polskiego metalu pod wodzą wokalnej legendy Grzegorza Kupczyka. Pełna energii, szybkości i przebojowości muzyka z rock’n’rollowym kopniakiem. CETI to już 27 lat niezłej historii i muzy – www.cetigk.com Najnowszy album „Snakes of Eden” to pod względem muzycznym w dużej mierze kontynuacja albumu „Brutus Syndrome” (MMP 2014) z twardymi mocnymi gitarami, agresywną sekcją rytmiczną i chwytliwymi melodiami. Materiał znajdujący się na płycie składa hołd klimatowi lat 80 tych łącząc ich znakomite osiągnięcia z bardzo nowoczesnym spojrzeniem na idea Hardrocka dziś. Na płycie usłyszeć można również swoisty przegląd wszystkich płyt CETI z ich już ponad 27 letniej działalności, ujawniający dorobek twórczy tej uznanej i oryginalnej w każdym calu formacji. Za kompozycje odpowiadają Tomasz Targosz (basista grupy) oraz Grzegorz Kupczyk (wokalista). Teksty są wyłącznym dziełem Tomasza Targosza. Autorem okładki jest grafik Piotr Szafraniec pracujący z zespołem również przy poprzednim albumie. Idea okładki tak jak zawarte na albumie utwory nawiązują do filozofii ludzkiej egzystencji nie wyłącznie w kontekście religijnym czy biblijnym, jak by na wskazywała okładka, ale ogólnie i szerzej ujętej kondycji współczesnego człowieka, która podjęta została na płycie „Brutus Syndrome” . To filozofia życia, ale przede wszystkim jego radości i smutki a nade wszystko to prawdziwy Rock And Roll.

Członkowie zespołu:
Grzegorz Kupczyk,
Tommy Targosh,
Bart Sadura,
Maria Wietrzykowska,
Marcin Krystek.

DYING SPIRIT

Dying Spirit to death/thrash metalowy zespół, który powstał w 2004 roku w okolicach Piły. W tym samym roku zespół nagrał swoje pierwsze demo „ Rebirth” i zaczął koncertować w lokalnych klubach. Dopiero w 2009 r. po licznych zmianach w składzie, powstało kolejne nagranie zatytułowane „The Progress of the Regress”, które promowane było koncertami w Polsce i za granicą. We wrześniu 2012 r. zespół wszedł do „StudioQ” w Pile nagrywając „Uncomfortable Silences” wydane przez niezależną kanadyjską wytwórnię Mulligore Production. Obecnie Dying Spirit promuje najnowszą CD „Bad Reputation”.

(SE)

ceti_na_barce00

ceti_na_barce03 ceti_na_barce01 ceti_na_barce02