Henryk Stokłosa motywował zawodników Victorii

Dla wielu ostatnia niedziela (14 września) okazała się dniem cudu, dla innych – tych bardziej wierzących w możliwości żużlowców pilskiej Victorii – dniem spełnienia. Victoria Piła pokonała uznawaną za pewnego faworyta Ostrovię, i to aż 12 punktami. Miał to być najważniejszy mecz sezonu, ale okazało się, że ten najważniejszy (a może prawie najważniejszy) przed nami. Pilscy zawodnicy bez wątpienia zdają sobie z tego sprawę, ale motywacji nigdy za wiele! Właśnie takim dodatkowym, ale jakże ważnym Motywatorem okazał się senator Henryk Stokłosa!

Tradycyjnie po meczu z Ostrovią, w budynku MOSiR-u, odbyło się „after party”, albo jak kto woli spotkanie senatora Stokłosy (okraszone poczęstunkiem) z zawodnikami, trenerem i działaczami Victorii.

Podczas owego meetingu Henryk Stokłosa przemówił do zawodników, podkreślając, że rewanż z Ostrovią należy potraktować nadzwyczaj poważnie, nie szczędząc sił, ambicji i woli walki. – Spotkanie w Ostrowie otwiera szansę awansu do I ligi, a tam już wszystko jest inne, lepsze. Rysują się inne możliwości na każdej płaszczyźnie. Ale najważniejsze, dla Was, zawodników, to podwojenie apanaży – mówił do zebranych senator Stokłosa. – Wierzę, że każdy w Ostrowie da z siebie wszystko, a może jeszcze więcej! Życzę Wam, abyście do Piły wrócili z tarczą! – zakończył Henryk Stokłosa, mecenas pilskiego żużla i sportu.

Marek Mostowski
Fot. Sebastian Daukszewicz

henryk_stoklosa_motywowal10

henryk_stoklosa_motywowal18 henryk_stoklosa_motywowal11 henryk_stoklosa_motywowal12 henryk_stoklosa_motywowal13 henryk_stoklosa_motywowal14 henryk_stoklosa_motywowal15 henryk_stoklosa_motywowal16 henryk_stoklosa_motywowal17