Lewica Razem zachęcała mieszkańców Zamościa do głosowania

Mobilne Biuro Jana Lusa, kandydata na prezydenta Miasta Piły oraz kandydatów KWW Lewica Razem do rady miasta i rady powiatu z Zamościa pojawiło się 25 października obok Cechu Rzemiosła. Podczas spotkania każdy mieszkaniec miał okazję do rozmowy z kandydatami przy ciepłej kawie lub herbacie.

– Dziś po raz czwarty namawiamy wszystkich, aby poważnie potraktowali problemy mieszkańców, bo oni są najważniejsi. Tym razem chcemy ponownie z naszym mobilnym biurem wyjść do mieszkańców. Jesteśmy na osiedlu, na którym są ich przedstawiciele. Tu nie ma spadochroniarzy. Startujemy w wyborach z uwagi na to, że cztery lata polityki, jaka była prowadzona, jest polityką błędną. Uważamy, że prowadzi do nikąd. Powstaje duże bezrobocie, a jak jest praca to w większości na umowy śmieciowe. Chcę wszystkim pilanom powiedzieć, że ważniejsi od wszystkich wielkich firm sieciowych są nasi mali i średni lokalni przedsiębiorcy. To oni zatrudniają ok. 15-16 tys. pilan . To ich problemy powinniśmy w pierwszej kolejności rozwiązywać. Dlatego uważamy, że mamy patent, aby tym firmom zapewnić stabilność, a jednocześnie zwiększyć zatrudnienie. Żeby każda rodzina w Pile była bezpieczna. Chcemy to zaprezentować w merytorycznej dyskusji – mówi Jan Lus, kandydat na prezydenta Piły.

Z Zamościa do Rady Miasta startują następujący kandydaci, którzy pojawili się w Mobilnym burze: Włodzimierz Tadeusz Michalski, Wiesława Lidia Sztaba, Ewa Krystyna Witkowska, a do Rady Powiatu – Zenon Kułaga, Paulina Anna Barycza, Łukasz Krzysztof Danilewicz, Jacek Piotr Kwaśniewski.

(SE)

lewica_razem_zachecala01

lewica_razem_zachecala02 lewica_razem_zachecala03 lewica_razem_zachecala04 lewica_razem_zachecala05 lewica_razem_zachecala06 lewica_razem_zachecala07 lewica_razem_zachecala08 lewica_razem_zachecala09 lewica_razem_zachecala10 lewica_razem_zachecala11 lewica_razem_zachecala12