Młody Widzu, zapraszamy na spektakl adresowany właśnie do Ciebie!

mlody_widzu_zapraszamy

We wtorek, 17 stycznia o godz. 12.00 i 13.30, w Regionalnym Centrum Kultury w Pile zaprezentowany zostanie spektakl adresowany do widza młodzieżowego, a zatytułowany „Ofelie i Hamlety”, realizowany przez Młodzieżowy Teatr Wirtualny. Scenariusz i reżyseria Ewelina Wyrzykowska. Bilety w cenie 2 zł można rezerwować elektronicznie na stronie www.

Zapraszamy Cię Drogi Widzu na spotkanie z Ofeliami usidlonymi przez współczesny nakaz rywalizacji. I Hamletem, uwikłanym w miłosne tarapaty. Nie spodziewaj się -miłośniku Szekspira opowieści o państwie Duńskim. Nasi bohaterowie żyją dziś, wciągnięci w sidła kolejnego talent show. Zagubieni w poszukiwaniu swojej tożsamości. Żeglujący od euforii  do przygnębienia. Szukający prawdy o sobie, między łapaniem pokemonów a opiniami niewidzialnego jurora. Przymierzający maski „dorosłego” i chowający się za zbiorowość.

Fragmenty dramatu Szekspira posłużyły do zbudowania opowieści o współczesnej  rzeczywistości. Świecie, gdzie młody widz patrząc przez pryzmat klasyka może rozpoznać swój portret.

red