Piła podejmie Łódź

Pila_podejmie_lodz

W sobotę, 25 października, o godz. 18:00 siatkarki PGNiG Nafta Piła podejmą przed własną publicznością zespół Budowlanych Łódź.

Dla pilanek będzie to czwarty mecz w sezonie 2014/2015, a drugi we własnej hali. Do tej pory podopiecznym trenera Dominika Kwapisiewicza nie udało się zdobyć żadnych punktów ligowych, zatem czas na nadrobienie strat przed własną publicznością w nadchodzącym meczu. Zespół gości, prowadzony przez dobrze znanego w Pile trenera, Adama Grabowskiego, ma na swoim koncie jeden wygrany i jeden przegrany mecz i plasuje się na siódmym miejscu ligowej tabeli. Drużyna  z Łodzi to niewątpliwie trudny przeciwnik, w którym grają bardzo doświadczone zawodniczki, między innymi Sylwia Pycia, Dorota Ściurka czy Magdalena Śliwa. Przypomnijmy, że od tego sezonu rozgrywającą w łódzkim zespole jest również Emilia Kajzer, która przez trzy sezony reprezentowała pilski klub, a co więcej, w Pile stawiała swoje pierwsze kroki w profesjonalnych rozgrywkach.

Czas aby pokazać pilskiej publiczności, że siatkarki PGNiG Nafta Piła potrafią grać w siatkówkę i zdobywać punkty meczowe. Natomiast kibice mają szansę być przysłowiowym siódmym zawodnikiem na boisku.

A.K.