Pilscy policjanci promowali swój zawód

Policjanci z pilskiej komendy wraz Komendantem Powiatowym Policji w Pile nadkom. Mariuszem Wiśniewskim wzięli udział w spotkaniu z uczniami III klas o profilu mundurowym Szkoły przy Teatralnej w Pile. Funkcjonariusze promowali swój zawód, podkreślając, że daje on wiele satysfakcji, w szczególności, kiedy można pomóc drugiemu człowiekowi.

25 lutego br. w auli Szkoły przy Teatralnej w Pile odbyło się spotkanie z uczniami III klas o profilu mundurowym, w którym udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski, Naczelnik Wydziału Prewencji podkom. Zbigniew Faluta wraz z policjantami.

Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski podczas spotkania podkreślił, że praca w Policji, to odpowiedzialna i pełna poświęcenia służba, dająca człowiekowi wiele satysfakcji, w szczególności, kiedy można pomóc drugiemu człowiekowi. Szef pilskich policjantów dodał, że w pilskiej komendzie jest wiele wydziałów, gdzie można znaleźć konkretną specjalizację.

Policjanci przekazali uczestnikom spotkania jak wygląda codzienna służba w Policji oraz przedstawili proces rekrutacji oraz opowiedzieli o wymaganiach jakie musi spełnić kandydat do służby, poszczególnych etapach procedury kwalifikacyjnej oraz sposobie i miejscu złożenia dokumentów. Uczniowie mieli okazję obejrzeć specjalnie przygotowany film promujący służbę w naszej formacji.

Chcesz pomagać innym? Dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny? Szukasz ciekawej i stałej pracy? Zostań policjantem!

Przyjęcia do służby w Policji 2020 r.:

•    27 lutego 2020 roku,
•    21 kwietnia 2020 roku,
•    13 lipca 2020 roku,
•    16 września 2020 roku,
•    5 listopada 2020 roku ,
•    30 grudnia 2020 roku.

W celu uzyskania informacji nt. doboru do Policji, zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu 67 353 14 00 lub 67 353 13 02.

Podkom. Żaneta Kowalska
KPP w Pile

pilscy_policjanci_promowali1_01

pilscy_policjanci_promowali1_04 pilscy_policjanci_promowali1_02 pilscy_policjanci_promowali1_03