Podziękowanie dla chodzieskich policjantów

Do siedziby chodzieskiej Policji wpłynęły podziękowania dla policjantów z naszej jednostki. To wyraz wdzięczności za okazaną pomoc w odnalezieniu syna, który w dniu 9 kwietnia niepostrzeżenie wyszedł z domu. Z uwagi na stan zdrowia Janka, policjanci musieli działać szybko. Wszystko na szczęście zakończyło się dobrze.

 

Jednym z zadań, jakie stoją przed Policją jest niesienie pomocy tym, którzy tego potrzebują. Jesteśmy po to, by pomagać w każdej sytuacji, nie oczekując niczego w zamian. Tak było i tym razem. Jest nam niezmiernie miło, że w dobie pośpiechu, pędu, jaki nam wszystkim na co dzień towarzyszy, znaleźli Państwo czas, by napisać tych kilka miłych słów. Dla nas to dowód uznania dla naszej służby i zarazem rodzaj metaforycznej „marchewki”, która motywuje nas do jeszcze lepszej służby drugiemu człowiekowi. Dziękujemy!

 

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim osobom, które prywatnie, z potrzeby serca zaangażowały się w poszukiwania chłopaka. Słowa podziękowania kierujemy także do ochotniczej oraz powiatowej straży pożarnej, które to wielokrotnie wspierały nas w działaniach poszukiwawczych.

 

KPP Chodzież