„Ty dajesz 15 minut ja daję 2 000 000” – Piotr Głowski

„Proszę o Twoje 15 minut” – to hasło akcji Piotra Głowskiego, który zachęca mieszkańców Piły, aby ponownie wybrali go na urząd prezydenta Grodu Staszica. W poniedziałek prezydent Piły oraz Małgorzata Chwiłkowska- Kępczyńska, kandydatka do Rady Miasta z okręgu nr 4 wyjaśnili szczegóły akcji, która jest skierowana do mieszkańców Piły, którzy to 16 listopada zdecydują, w jaki sposób i kto będzie ich reprezentował w samorządzie.

Na koniec kampanii wyborczej, która miała miejsce w 2010 roku Piotr Głowski podziękował mieszkańcom za zaufanie. To zaufanie zaowocowało całym szeregiem zmian, które pojawiły się na terenie miasta.Według prezydenta Piła zaczęła się rozwijać wielostronnie i szybko. I tak też ma być dalej. Miasto ma przygotowane projekty, które dają szansę takich zmian, takiego skoku rozwojowego miasta, którego nigdy do tej pory nie było. Projekty te dotyczą Śródmieścia, Osiedli, Strefy Przemysłowej i współpracy Piły z gminami ościennymi, głównie z pieniędzy unijnych. Jednak aby prezydent mógł to zrealizować Piotr Głowski mówi jasno, że trzeba pójść na wybory i zagłosować na niego, i na kandydatów z PO. Do tego potrzebne jest 15 minut.

– Jeśli będą państwo skłonni dać swoje 15 minut, przeznaczyć ten czas, aby pójść na wybory, zagłosować, – ponieważ tyle czasu zabiera ten proces wyborczy – to ja gwarantuję, że dam 2 000 000 minut rozwoju miasta. Mniej więcej tyle minut trwa 4-letnia kadencja. To jest pytanie o to, czy miasto w tym czasie będzie się rozwijało. W imieniu swoich i wszystkich osób, które będą startować z listy Platformy Obywatelskiej w Pile, gwarantujemy ten rozwój, gwarantujemy, że Piła nadal będzie, podobnie jak w ostatnim czasie, szybko i sprawnie się zmieniała – mówi Piotr Głowski, ubiegający się ponownie o urząd prezydenta Piły.Jest też drugi aspekt, psychologiczny. Trzeba pamiętać, że jak każdy człowiek podlegam różnym sytuacjom, i tym dobrym i tym złym. Czasami w takich gorszych momentach człowiek potrzebuje również wyraźnego sygnału. Jeśli mieszkańcy zdecydują, że wygram w pierwszej turze to byłby dla mnie wyraźny sygnał, że mnie popieracie, że myślimy tak samo oraz mamy podobne cele. Jesteśmy dziś razem z panią Małgorzatą, aby pokazać, że prezydent potrzebuje współpracy z radnymi, potrzebuje radnych, którzy nie będą zawodzić w kluczowych momentach – dodaje Piotr Głowski.

(SE)

ty_dajesz_15_minut10

ty_dajesz_15_minut17 ty_dajesz_15_minut11 ty_dajesz_15_minut12 ty_dajesz_15_minut13 ty_dajesz_15_minut14 ty_dajesz_15_minut15 ty_dajesz_15_minut16