Zmiana operatora w gminach, trwa wymiana pojemników

zmiana_operatora

W związku ze zmianą operatora na terenie gmin Jastrowie, Krajenka i Wyrzysk, do końca tygodnia trwa zbieranie pojemników należących do Altvater Piła, dotychczasowego operatora odbioru odpady.

W związku z wyborem nowego operatora na terenie gminy Jastrowie, Krajenka i Wyrzysk, trwa wymiana pojemników na odpady. Dotychczasowy operator, Altvater Piła, zbiera je w dniu odbioru odpadów. Nowi wykonawcy (Konsorcjum MZUK i Zeciuk w Jastrowie i Krajence oraz konsorcjum MZUK i Novago na terenie gminy Wyrzysk) mają czas do 1 stycznia na rozstawienie nowych pojemników.

Harmonogram zbierania pojemników został przestawiony na początku grudnia władzom PRGOK. Jednocześnie nowy wykonawca przestawił harmonogram podstawiania pojemników.

Prosimy o wystawianie pojemników zgodnie z dotychczasowymi harmonogramami dostępnymi na stronie PRGOK i ENERIS. W przypadku nie wystawienia pojemnika w 2020r, prosimy o udostępnienie ich po Nowym Roku w dniu odbioru odpadów przez nowego operatora. Pojemnik taki powinien być opróżniony a odpady powinny znajdować się wyłącznie w pojemnikach nowego operatora.

Dodatkowe pytania związane ze zmianą operatora można kierować do Biura Obsługi Klienta Altvater Piła od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00 (e-mail: bokaltvaterpila@eneris.pl, tel. +48 (67) 211 58 17).

ENERIS