„Dzieci – Seniorom”

26 stycznia b.r. w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Pile odbył się uroczysty koncert „Dzieci – Seniorom” w ramach Ogólnopolskiego Projektu Dobrych Uczynków „Ziarenka Dobra”. Projekt ten z powodzeniem wpisany jest w kalendarz imprez oświatowych Gminy Piły, a od dwóch lat jest realizowany pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.
Najważniejszym celem projektu jest budowanie systemu wartości i wychowywanie dzieci tak, aby były wrażliwe na los osób starszych i aby umiały dostrzec rolę seniorów w rodzinie i społeczeństwie oraz potrafiły i chciały nieść im pomoc.

Przedszkolaki z grupy V ZUCHY i VII PSZCZÓŁKI pod przewodnictwem wychowawczyń Ewy Kiełbowicz i Anety Cieślik zaprezentowały przed gośćmi – członkami Klubu Seniora działającego przy Regionalnym Centrum Kultury Fabryka Emocji – swoje umiejętności wokalno-taneczne. Nie zabrakło również pięknej recytacji wierszy oraz gry na instrumentach. Natomiast zaproszeni goście wraz z panem Mirosławem Zaleskim przygotowali dla najmłodszych niespodzianki muzyczne. Były śpiewy, gra na akordeonie i pianinie oraz wspólne śpiewanie kolęd. Na zakończenie koncertu najmłodsi wręczyli gościom laurki i zaprosili na słodki poczęstunek.

(SE)

dzieci_seniorom10

dzieci_seniorom37 dzieci_seniorom11 dzieci_seniorom12 dzieci_seniorom13 dzieci_seniorom14 dzieci_seniorom15 dzieci_seniorom16 dzieci_seniorom17 dzieci_seniorom18 dzieci_seniorom19 dzieci_seniorom20 dzieci_seniorom21 dzieci_seniorom22 dzieci_seniorom23 dzieci_seniorom24 dzieci_seniorom25 dzieci_seniorom26 dzieci_seniorom27 dzieci_seniorom28 dzieci_seniorom29 dzieci_seniorom30 dzieci_seniorom31 dzieci_seniorom32 dzieci_seniorom33 dzieci_seniorom34 dzieci_seniorom35 dzieci_seniorom36

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *