Pilska policja podsumowała święta

Pilska_policja_podsumowala

Kilkudziesięciu policjantów Komendy Powiatowej Policji w Pile brało udział w zabezpieczeniu świątecznego weekendu. Podczas trwania działań na terenie powiatu pilskiego doszło do dwóch wypadków oraz pięciu niegroźnych kolizji. Policjanci zatrzymali również jednego nietrzeźwego kierowcę.

Od piątku do poniedziałku kilkudziesięciu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pile brało udział w zabezpieczeniu tegorocznych Świąt Wielkanocnych. Do podstawowych zadań w tym okresie należało między innymi zapewnienie bezpieczeństwa na głównych szlakach komunikacyjnych przebiegających przez teren powiatu pilskiego.

Podsumowując zakończone działania okazało się, że na terenie powiatu pilskiego doszło w tym czasie do dwóch wypadków, w których dwie osoby odniosły niegroźne obrażenia. Funkcjonariusze pilskiej drogówki odnotowali również pięć niegroźnych kolizji. Niestety w dalszym ciągu na naszych drogach można spotkać osoby, decydujące się prowadzić samochód na tzw. „podwójnym gazie”. Policjanci w trakcie trwania akcji zatrzymali jednego takiego kierowcę. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji podjęli kilkanaście interwencji związanych głównie z zakłóceniem porządku publicznego.

mł. asp. Żaneta Kowalska
KPP Piła
Fot. se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *