Ratusz zaprasza na miejskiego Sylwestra

Stałe miejsce w kalendarzu pilskich imprez zajmuje sylwester miejski. Jak co roku mieszkańcy Piły będą mogli pożegnać rok 2014 pod sceną i w blasku fajerwerków. W szampański nastrój wprowadzi o godz. 22.30 DJ a po nim o 23.00  zagra lubiany zespół Vivo. Tradycyjnie okolicach północy muzyka ustąpi miejsca życzeniom, które mieszkańcom złożą władze miasta. O północy niebo rozświetlone będzie przez kilkanaście minut, a gdy znowu zrobi się ciemniej do akcji wkroczy ponownie muzyka rozrywkowa pilskiego zespołu Vivo.

– Będzie specjalna wydzielona strefa, w której bezpiecznie będzie można się pobawić. Nie będzie tam można wejść z szampanem, bo tak mówią przepisy, ale po za nią wszyscy go otwierają i składają sobie życzenia. Zabawa na Placu Staszica ma być krótsza, ponieważ wiemy z doświadczenia, kiedy pojawi się na tej zabawie pod chmurką największa ilość osób. Nigdy takim Sylwestrem nie zastąpimy Balu Sylwestrowego czy koncertu gwiazd taki jak np. w Krakowie czy Warszawie.  Mam nadzieję, że ci, którzy przyjdą udanie go spędzą– mówi Stanisław Dąbek,  dyrektor Regionalnego Centrum Kultury w Pile.

Tej nocy na Placu Staszica pojawi się również stoisko gastronomiczne gdzie będą również oferowane napoje ciepłe. Zabawa Sylwestrowa będzie trwać do 1.00.

(SE)

ratusz_zaprasza10

ratusz_zaprasza13 ratusz_zaprasza11 ratusz_zaprasza12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *