Ekologicznie przez życie… w pilskiej Galerii VIVO!

ekologicznie_przez_zycie

17 listopada VIVO! Piła i Związek Międzygminny „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” zapraszają na ekologiczną zabawę, podczas której wraz z gościem specjalnym – podróżnikiem Arkadym Fiedlerem – udowodnimy, że ekologia nie jest nudna.

Arkady Fidler, autor książki „Maluchem przez Afrykę”, opowie o swojej podróży po Czarnym Lądzie, który przemierzył z południa na północ samochodem elektrycznym. Jest to pierwszy taki wyczyn na świecie! W swojej podróży odwiedził 15 afrykańskich krajów, przejechał ponad 15 000 km, a samochód ładował dokładnie 100 razy! Na sobotnim spotkaniu dowiecie się, jak przebiegała ta niecodzienna wyprawa i z jakimi przeciwnościami musiał się zmierzać!

Ponadto przygotowaliśmy dla Was szereg wyjątkowych atrakcji:

• Eko Jarmark zaprezentuje żywność prosto od rolnika i zdrowe jedzenie na wagę, a także możliwość otrzymania wytrzymałych, przyjaznych dla środowiska materiałów i torb na zakupy i wielu innych gadżetów.

• Repair Cafe – miejsce prawdziwie magiczne, gdzie krawcowa i elektryk pomogą przywrócić do życia zużyte rzeczy! Wystarczy wziąć ze sobą coś do zszycia lub naprawy.

• Warsztaty dla dzieci z ekologią w tle.

Zapraszamy do VIVO! Piła 17 listopada (sobota) 2018 r. w godzinach 15:00-19:00 na zieloną stronę życia.

P.T.