Piła. Zapraszamy na Marsz dla Hospicjum

Drodzy Uczestnicy. Gdyby na chwilę, cofnąć się do wydarzeń z grudnia zeszłego roku, pewnie wielu z Was wspomni dziewiąty dzień tego zimowego miesiąca. Wtedy to odbyła się pierwsza edycja hospicyjnego spaceru Nordic Walking, pod hasłem „Biegniemy by budować”. Impreza ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Tuż po przekroczeniu linii mety, uczestnicy pytali kiedy powtórka. Mamy dla Was dobrą wiadomość. Spacer dla hospicjum będzie odbywał się cyklicznie. W tym roku idziemy po zdrowie już 8 czerwca 2024 roku.

 

Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 10 na jeziorze Płotki. Po krótkiej rozgrzewce, całą grupą udamy się przed restaurację Stolarnia. Na mecie, dzięki uprzejmości właścicieli restauracji, będzie czekała na nas gorąca zupa.

 

W tym roku nie ma wpisowego .Nie oznacza to jednak, że nie będzie można wesprzeć naszego Hospicjum. Zarówno na starcie, jak i na mecie,  będzie można po wrzuceniu datku do naszej puszki, otrzymać płytę cegiełkę. Liczymy na Waszą obecność i hojność.

 

Do udziału zachęcamy:

* osoby indywidualne
* całe rodziny
* grupy zorganizowane
* drobnych przedsiębiorców i duże przedsiębiorstwa.

 

Forma spaceru z nami, jest dowolna. Ważne byście byli tego dnia z nami.

 

Nowością na będzie możliwość zapisania się w szeregi potencjalnych dawców szpiku. Dedykowany tej ważnej sprawie punkt, znajdziecie tuż za metą.

 

Zachęcamy do zapisów na nasz wspólny spacer.

 

Można to uczynić pod tym postem lub telefonicznie pod numerem telefonu 673532331, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 14.30.

 

Zapisy trwają do 31.05.2024 r.

 

Bądźcie z Nami

 

Hospicjum w Pile