Przed nami mecz Enea Polonia Piła vs Grupa Azoty Unia Tarnów. Wygraj bilet!

Pod patronatem medialnym Tętno Regionu

W jedenastej kolejce ligowej Enea Polonia Piła podejmie na własnym torze 23 lipca o 16.300 zespół Grupy Azoty Unii Tarnów. Zespoły sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i oba walczą o awans do fazy play-off rozgrywek. Zwycięzca tego meczu mocno zbliży się do tego celu. W pierwszym meczu obu drużyn rozegranym w Tarnowie gospodarze byli zdecydowanie lepsi, pokonując zespół z Piły 59:31. Celem tarnowian będzie więc minimum wywiezienie z Piły punktu bonusowego.

BILETY: SEKTORY NIENUMEROWANE

Normalny – 35,00 zł

Ulgowy – 25,00 zł (młodzież szkolna ucząca się w szkołach średnich – liceach, technikach,  studenci do 25 roku życia, renciści, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z 1 opiekunem – każda z osób kupuje bilet, seniorzy powyżej 65 roku życia za okazaniem legitymacji)

Dziecięcy – 12,00 zł (dzieci w wieku szkolnym 7-15 lat; kibic za okazaniem biletu kupionego przez Internet otrzyma program zawodów – do odbioru w dedykowanym punkcie na stadionie)

Bilet VIP – 200,00 zł (wjazd samochodem na teren stadionu, catering w strefie VIP, program zawodów)

BILETY: SEKTOR NUMEROWANY I – RODZINNY:
Normalny – 40,00 zł
Ulgowy – 30,00 zł
Dziecięcy – 15,00 zł

Najmłodsi kibice czarnego sportu w Pile (do 6 roku życia włącznie) zawody obejrzą za darmo, bez gwarancji miejca siedzącego. W przypadku chęci posiadania przypisanego miejsca, konieczny jest zakup biletu dziecięcego.  Warunkiem wejścia na obiekt jest przyjście z opiekunem.

Potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,   które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.

Kupujcie bilety online, aby uniknąć kolejek przy kasach :
https://abilet.pl/sala/enea-polonia-pila-vs-grupa-azoty-unia-tarnow-10499

KONKURS

Dzięki uprzejmości klubu Żużlowego Enea Polonia Piła mamy dla  WAS 3 bilety podwójne do rozdania w naszym konkursie.  By wygrać, trzeba ciekawie odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego właśnie tobie i osobie towarzyszącej mamy dać bilet na niedzielny mecz ? Odpowiedz wyślij na meila kontaktpila@gmail.com w tytule konkurs Tętna Regionu. Na odpowiedzi czekamy do czwartku 20 lipca 2023 r. do godziny 22.00. Powodzenia.

#WalczymyRazem

red

przed_nami_mecz

przed_nami_mecz_02 przed_nami_mecz_03