TABU na Barce – Mamy wejściówki!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA w Pile ul. Wodna (rzeka Gwda) zaprasza 10 grudnia (sobota) na koncert zespołu: TABU (modern reggae Wodzisław Śląski).Start: godzina 20.00. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl, w tytule: TABU. Wśród osób, które wyślą maila do 9 grudnia do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

Po sezonie plenerowym mamy szczerą chęć zaprosić Was w przestrzeń bardziej intymną, do miejsc, w których dawno nas nie było, albo nie było nas wcale! Ze ścian poleje się pot, a z głośników tłusty bas! Zapraszamy Was na kolejną odsłonę jesienno-zimowej trasy INSOMNIATOUR!

Wstęp: 25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu.

Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu:
Klub Muzyczny BARKA, Piła, ul. Wodna (rzeka Gwda).
Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, Piła.
Przedsprzedaż online: drogą mailową pisząc na adres: barka.pila@wp.pl .

TABU

Zespół Tabu powstał w 2003 roku z inicjatywy Rafała Karwota i Marcina Suchego. Przez pierwsze lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny, który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża. Na koncie zespołu są trzy studyjne płyty „Jednosłowo” – 2006, „Salut” – 2009, „Endorfina” – 2012 oraz jeden album koncertowy z Przystanku Woodstock, na którym zespół zagrał w 2014 roku. Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa. Jesienią tego roku wychodzi czwarta studyjna płyta zespołu. Tradycji stało się zadość – album o nazwie METEORY jest pełen wycieczek po muzycznych stylach, jednak łączy je reggae`owa pulsacja. Krążek to ogromna dawka szczerych emocji. To muzyczna podróż pomiędzy niebem a ziemią. Każda z piosenek jest osobną historią, prowadzi swoje własne życie, jednak razem tworzą mieszankę o wspólnym fundamencie. Jest nim siła, moc muzycznego przesłania oraz charyzma i prawda życia przekazywana w tekstach. Premiera płyty planowana jest na październik sumptem Lou & Rocked Boys / Rockers Publishing.

(SE)

tabu_na_barce00

tabu_na_barce03 tabu_na_barce01 tabu_na_barce02