Galeria Piła z nowymi markami obuwniczymi

Galeria_Pila_z_nowymi_markami

Galeria Piła, która już w IV kwartale br. roku przywita swoich klientów, poszerza ofertę obuwniczą – do grona najemców dołączyły sklepy z obuwiem Gino Rossi i Ryłko.

Galeria Piła poszerza swoją ofertę modową. Do grona najemców, którzy pojawią się w największym pilskim centrum handlowym, dołączyły dwie polskie marki obuwnicze oferujące szeroki wybór obuwia oraz skórzanych akcesoriów najlepszej jakości. Salon Ryłko zajmie lokal o powierzchni 1134 mkw., a salon Gino Rossi – 104 mkw.

– Cieszy nas stale powiększające się grono marek modowych w Galerii Piła. To znak, że inwestycja jest trafionym pomysłem, zarówno wśród najemców, jak i konsumentów. Naszym klientom chcemy zapewnić bogatą ofertę, jak najlepiej dopasowaną do ich potrzeb – mówi Łukasz Gruszczyński, Dyrektor Marketingu Rank Progress SA.

Proces komercjalizacji centrum dobiega końca. Wśród najemców Galerii Piła znajdzie się H&M, Reserved, House, CroppTown, Mohito, Sinsay, Media Expert, Deichmann, CCC, Adidas-Reebok-Nike, Lee-Wrangler, 4F, Levis-Mustang, Plac Zabaw, Księgarnia, Kantor, Salonik prasowy, Play, Vitamin Shop, Salon telefonów komórkowych, Centrum Chińskie, eSmokingWorld, Jubiler Briju, My Pleasure, Biuro Podróży, Swiss, Orange, Pralnia, Marilyn, Apteka, Centrum Fitness Calypso, Martes Sport, drogeria Hebe oraz hipermarket Carrefour, a także lokale gastronomiczne: Choice, Efez oraz Broaster Chicken i Benvenutti in Italia.

Budowa Galerii Piła rozpoczęła się w połowie września 2013 r. Obecnie na jej terenie trwają prace wykończeniowe w częściach wspólnych obiektu, a także w poszczególnych lokalach. Planowana powierzchnia najmu centrum to ok. 24 tys. mkw. i ok. 60 lokali. Przy obiekcie powstanie parking z ponad 540 miejscami postojowymi. Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie ok. 30 tys. mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji w Pile jest firma Erbud SA. Otwarcie obiektu planowane jest na IV kwartał 2014 roku.

O Rank Progress SA

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Rank Progress tworzy grupę kapitałową obejmującą spółki celowe, poprzez które realizowane są poszczególne projekty. Istotnym atutem Grupy Rank Progress jest bank ziemi, w którego skład wchodzą atrakcyjnie zlokalizowane grunty na terenie całej Polski.

Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach. Po ukończeniu obiekty te są odsprzedawane lub oddawane w najem. W latach 2001 – 2014 Rank Progress zrealizował 33 projekty inwestycyjne, w tym wybudował 10 własnych galerii i parków handlowych – w Jeleniej Górze, Legnicy i Świdnicy, Kaliszu, Kłodzku, Zamościu, Zgorzelcu, Grudziądzu, Oleśnicy oraz w Lipienicach k. Chojnic.

Od 2013 roku Rank Progress zajmuje się również projektami deweloperskimi z zakresu gospodarowania odpadami.

Justyna Iżycka