Wiednia czar w Wyrzysku

W niedzielę, 6 stycznia 2019 roku, na tradycyjny już koncert noworoczny zaprosił Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku. Z propozycji skorzystało wielu mieszkańców gminy Wyrzysk. Na tym niezwykłym wydarzeniu nie zabrakło burmistrz Bogusławy Jagodzińskiej, jej zastępcy Jacka Wiśniewskiego oraz radnego Rady Powiatu w Pile Stefana Rymera. Gości powitała i artystów przedstawiła dyrektor M-GOK Magdalena Smełsz.

Przed wyrzyską publicznością w rewelacyjnym koncercie noworocznym zaprezentowali się artyści scen bydgoskich w składzie: Leszek Holec – bas, baryton, Anna Malus-Wróblewska – mezzosopran i Paweł Krasulak – tenor, Magdalena Holec – fortepian.

Przy fortepianowym akompaniamencie artyści zaśpiewali największe przeboje z najbardziej znanych oper i operetek. Wrażliwi na piękne muzyczne dźwięki wyrzyszczanie owacjami na stojąco dziękowali artystom za znakomity występ.

UM w Wyrzysku

wiednia_czar_w_wyrzysku00

wiednia_czar_w_wyrzysku10 wiednia_czar_w_wyrzysku01 wiednia_czar_w_wyrzysku02 wiednia_czar_w_wyrzysku03 wiednia_czar_w_wyrzysku04 wiednia_czar_w_wyrzysku05 wiednia_czar_w_wyrzysku06 wiednia_czar_w_wyrzysku07 wiednia_czar_w_wyrzysku08 wiednia_czar_w_wyrzysku09