II Wakacyjny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Wakacyjny_Turniej_Bezpieczenstwa

Rozpoczął się II Wakacyjny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zachęcają wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. To znakomita okazja do utrwalenia przepisów z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale także możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

Nadeszły wakacje, a wraz z nimi upragniony wolny czas od nauki. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zachęcają wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w II Wakacyjnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Spotkania realizowane są na Miasteczku Ruchu Drogowego przy ulicy Dąbrowskiego w Pile.

Celem imprezy jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej, w szczególności poprzez popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, a także popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szczegółowe informacje na temat turnieju zamieszczone są na stronie:
http://sm.um.pila.pl/content.php?cms_id=208&lang=pl&p=p3

KPP Piła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *