Janusz Korwin-Mikke odwiedził Piłę

Kandydat na prezydenta Janusz Korwin-Mikke 18 marca wylądował na pilskim lotnisku swoją awionetką Cessna 172. W taki sposób Janusz Korwin-Mikke chce szybko docierać do swoich wyborców, tam gdzie nie dojadą autobusy innych kandydatów. I tak też było w Pile, gdzie po wylądowaniu kandydat partii KORWiN udał się na spotkanie z mieszkańcami Piły do sali widowiskowej PSML-W.

– Jeszcze do wczoraj można było mówić, że granica polsko-rosyjska jest jedną ze spokojniejszych granic na świecie. Natomiast pojawiły się instalacje Rosyjskie po jednej stronie, a Patrioty mają być po drugiej stronie. Wyraźnie stosunki się zaostrzają. Ja się domagam od rządu, żeby ogłosił naszą neutralność w konflikcie ukraińsko-rosyjskim. Rozumiem, że instalacje wojskowe to bardzo fajna rzecz, natomiast trzecia wojna światowa to nie jest bardzo fajna rzecz – mówi Janusz Korwin-Mikke,  który jako pierwszy z kandydatów w wyborach prezydenckich, złożył do PKW listy z podpisami poparcia 100 tys. osób. – Urząd Prezydenta to ważne stanowisko, które kontroluje służby specjalne. Również, jako zwierzchnik Sił Zbrojnych chcę mieć wojsko w liczbie 100 tys., ale nie 100 tys. gryzipiórków, tylko 100 tys. żołnierzy walczących a nie siedzących w koszarach. Chcę też mieć w wojsku ludzi, którzy nie wstępują do armii dla emerytury. Chcę im dać odpowiedni żołd a nie obiecać emerytury. Jeśli nie mamy bać się Rosji, to musi być Armia.

Janusz Korwin-Mikke, który o fotel prezydenta będzie się ubiegał już po raz piąty, zachęcał do głosowania na siebie 10 maja. – Rządzący nas oszukują, okradają, a my nadal na nich głosujemy, a oni traktują nas jak idiotów. Albo będzie to samo, czyli rządy PO, PIS, SLD albo wróci prawica. Zacznie rządzić normalna sprawiedliwość, a nie społeczna. Będzie obowiązywać zasada, kto nie pracuje to nie je. Możemy czekać aż przyjdą Arabowie i zrobią z tym porządek, albo możemy sami zrobić z tym porządek. Przyszłość zależy od umysłu, od rąk , od serc ludzi – dodaje Janusz Korwin-Mikke, który pierwotnie miał startować z ramienia Kongresu Nowej Prawicy, jednak w styczniu polityk rozstał się z partią i założył nową.

(SE)

0_janusz_korwin_mikke_odwiedzil11

janusz_korwin_mikke_odwiedzil42 janusz_korwin_mikke_odwiedzil10 janusz_korwin_mikke_odwiedzil12 janusz_korwin_mikke_odwiedzil13 janusz_korwin_mikke_odwiedzil14 janusz_korwin_mikke_odwiedzil15 janusz_korwin_mikke_odwiedzil16 janusz_korwin_mikke_odwiedzil17 janusz_korwin_mikke_odwiedzil18 janusz_korwin_mikke_odwiedzil19 janusz_korwin_mikke_odwiedzil20 janusz_korwin_mikke_odwiedzil21 janusz_korwin_mikke_odwiedzil22 janusz_korwin_mikke_odwiedzil23 janusz_korwin_mikke_odwiedzil24 janusz_korwin_mikke_odwiedzil25 janusz_korwin_mikke_odwiedzil26 janusz_korwin_mikke_odwiedzil27 janusz_korwin_mikke_odwiedzil28 janusz_korwin_mikke_odwiedzil29 janusz_korwin_mikke_odwiedzil30 janusz_korwin_mikke_odwiedzil31 janusz_korwin_mikke_odwiedzil32 janusz_korwin_mikke_odwiedzil33 janusz_korwin_mikke_odwiedzil34 janusz_korwin_mikke_odwiedzil35 janusz_korwin_mikke_odwiedzil36 janusz_korwin_mikke_odwiedzil37 janusz_korwin_mikke_odwiedzil38 janusz_korwin_mikke_odwiedzil39 janusz_korwin_mikke_odwiedzil40 janusz_korwin_mikke_odwiedzil41

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *