Andrzej Nowak i ZŁE PSY na Barce! Mamy wejściówki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Andrzej Nowak i ZŁE PSY na Barce! Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Koncerty Złych Psów są widowiskowe, a sceniczny magnetyzm i charyzma Andrzeja Nowaka dostarczają słuchaczom niezwykłych przeżyć i czynią z niego niekwestionowaną gwiazdę rocka. Aby się o tym przekonać, będzie okazja już 12 kwietnia 2019 (piątek) w Klubie Muzycznym BARKA, Piła, ul. Wodna (na rzece Gwda, obok Parku Wyspa. Dla naszych Czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncerty. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule: ZŁE PSY. Wśród osób, które wyślą maila do 11 kwietnia, do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

Otwarcie drzwi: 19:00.
Start koncertu: 20:00.
Wstęp: 40 zł przedsprzedaż / w internecie 43 zł/ 50 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:

- w Klubie,
- w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
- w internecie: Ticketos
https://ticketos.pl/event/1928/koncert-andrzej-nowak-i-ze-psy-20-lecie-pia.html

Koncert z okazji 20 lecia zespołu Andrzej Nowak i Złe Psy!!!

Po koncercie AFTER PARTY – DJ NEON !!! WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
Godz.: około 22:30 (zaraz po koncercie) do … 3:00
Impreza w klimacie rock, metal, ska, punk, rock and roll,

Andrzej Nowak

Gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, aranżer i producent muzyczny. Lider i założyciel zespołów TSA i Złe Psy. Uczestniczył w nagraniu około 70 płyt z różnymi wykonawcami w Polsce i za granicą. Laureat nagród muzycznych i kulturalnych. Kierownik muzyczny spektaklu Jerzego Gruzy “Jezus Chrystus Superstar”. Kolekcjoner instrumentów, motocykli, samochodów, pojazdów militarnych. Uwielbia psy rasy American Pit Bull Terier.

Andrzej Nowak jest głównym endonserem jednych z najlepszych na świecie ręcznie robionych wzmacniaczy Laboga oraz endonserem ekskluzywnej firmy Hagstrom gdzie używa najlepszych gitar tej firmy. Firma Hagstrom wyprodukowała gitarę sygnowaną nazwiskiem Andrzeja. Firma Laboga natomiast używa żółtego koloru niektórych wzmacniaczy jako reprezentacyjny kolor Andrzeja Nowaka

Ma w swojej kolekcji ponad 100 motocykli światowych firm między innymi Indian i Harley oraz BMW, ZUNDAPP, NSU, DKW, TRUMPH i inne. Z motocyklami związany jest od urodzenia i dlatego jest rozpoznawalny w całej Polsce jako motocyklista i dlatego jest autentyczny. Samochody i pojazdy militarne traktuje  jako dodatek lecz są jego barwnym uzupełnieniem jego życia.

ZŁE PSY to rewelacyjny, pełen niezwykłej energii zespół, który grał między innymi z przyjaciółmi takimi jak Guns N’ Roses, Uriah Heep, Billy Idol, Zakk Wylde, Budka Suflera czy Hungarica (wspaniały koncert w Budapeszcie). Na rynku muzycznym zadebiutował w 2002 roku albumem „Forever” wydanym przez wytwórnię Metal Mind Productions. Debiut od razu okazał się ogromnym sukcesem, wyprzedano cały nakład, a zespół otrzymał bardzo dobre recenzje w branżowej prasie. Druga płyta pt. “Polska – Urodziłem się w Polsce” między innymi z udziałem obecnego basisty „SCORPIONS” Pawła Mąciwody również zebrała znakomite recenzje i stała się dużym wydarzeniem na rynku muzycznym. Otrzymała między innymi słynne 4 gwiazdki w rankingu czasopisma muzycznego „Tylko Rock”. Kontrowersyjna (bo zakazana w jednych, a promowana w innych rozgłośniach radiowych) piosenka “Urodziłem się w Polsce” jest w tej chwili najbardziej rozpoznawalnym utworem ZŁYCH PSÓW. Śpiewa ją cała Polska, a rodzimy bokser Artur “Szpila” Szpilka wybrał ją jako hymn na otwarcie wszystkich swoich walk, zaś dwukrotny zawodowy mistrz świata /ISKA i WKA/ Marcin Rożalski wytatuował sobie trzygłowego psa – symbol Złych Psów. Trzecia płyta pt. „Duma” (premiera 06.2017) zbiera bardzo dobre recenzje.

W tym roku 2019 zespół obchodzi 20 lecie istnienia co jest powiązane z trasą promocyjną

Oto kilka słów o twórczości zespołu napisanych przez dziennikarza Adama Kołacińskiego:

“Eklektyzm i nostalgia. Profesjonalizm i serce. Doświadczenie i zapał. Tak w skrócie powiedzieć można o nowej płycie Andrzeja Nowaka i Złych Psów. To nie jest odbębnione parę numerów, bo kontrakt wymaga. To jest płyta nagrana z potrzeby – artystycznej potrzeby wykrzyczenia tego, co leży na wątrobie, opowiedzenia o tym, co w głowie siedzi i co trzeba uwolnić. Podkreślone rasową gitarą, której towarzyszą niebagatelne i niesztampowe rozwiązania muzyczne. Nieoczywistość, zaskoczenie – to czeka Was najpierw. Później już tylko radość, wzruszenie, podziw. Taki jest Andrzej Nowak i takie są Złe Psy 2017.

Adam Kołaciński”

Info: Joanna Naranowicz
Klub Muzyczny BARKA
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

andrzej_nowak_i_zle_psy

andrzej_nowak_i_zle_psy1_03 andrzej_nowak_i_zle_psy1_01 andrzej_nowak_i_zle_psy1_02