Happening bookcrossingowy w Kawiarni Dworcowej w Pile. Zapraszamy! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Happening bookcrossingowy w Kawiarni Dworcowej w Pile. Zapraszamy!

happening

W imieniu Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile, Spółdzielni Socjalnej „Nowe Horyzonty” i Kawiarni Dworcowej zapraszamy, 20 września o godz. 18.00, na happening bookcrossingowy. Happening odbędzie się pod hasłem „Zabierz książkę w podróż/Zostaw po podróży”, ponieważ książki powinny podróżować, krążyć z rąk do rąk, by mogły żyć i spełniać swoje zadanie. W tej podróży ważne jest to, że po prostu są czytane. Nie są ozdobami na półkach, stają się ogólnodostępne. A więc – żyją, bo nas uczą, bawią, zaskakują.

Celem akcji jest zapełnienie Małej Wolnej Biblioteki, która znajdzie się w Kawiarni Dworcowej. Zachęcamy do przyjścia z własnymi książkami. Na pewno znajdzie się u Państwa na półce chociaż jedna książka, którą zechcecie się podzielić z innymi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość samodzielnego oznakowania i uwolnienia przyniesionych książek. Mile widziane także uczestnictwo rodzinne i dzielenie się również książkami dla dzieci.

UM Piła