Już w sobotę XII Bieg Sylwestrowy. Zapraszamy do Piły! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Już w sobotę XII Bieg Sylwestrowy. Zapraszamy do Piły!

  juz_tylko_kilka_dni

  30 grudnia w Pile odbędzie się wielkie sportowe święto, na które już dzisiaj Wszystkich serdecznie zapraszamy. O 11.00 wystartuje XII edycja Biegu Sylwestrowego. Udział Bezpłatny! Bieg zostanie rozegrany ścieżką rowerową na odcinku Rębajło – Płotki na dystansie ok 3,5 km.

  Poniżej Regulamin XII BIEGU SYLWESTROWEGO, z którym warto się zapoznać.

  Organizator: MOSiR Piła

  Termin i miejsce: 30.12.2017 r. godz.11.00 Start – Gościniec Rębajło przy obwodnicy (Bydgoszcz – Szczecin) Meta – OTW Płotki

  Trasa: Bieg zostanie rozegrany ścieżką rowerową na odcinku Rębajło – Płotki.

  Dystans: Około 3,5 km.

  Uczestnictwo: Wszyscy chętni bez ograniczenia wieku. Osoby niepełnoletnie pod opieką opiekuna prawnego.

  Zgłoszenia i rejestracja: Wszyscy uczestnicy zgłaszają się w dniu zawodów przy parkingu Gościńca Rębajło w godzinach 10: 00 do 10:55. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań do biegania.

  Nagrody: Pierwszych 1100 osób zgłoszonych do biegu otrzyma pamiątkowe koszulki, a na mecie medal okolicznościowy, baton, wodę mineralną oraz grochówkę z herbatą.

  Inne: Przewidziane jest ognisko. Zawodnicy przyjeżdżają na własny koszt, a Organizator zapewnia autobus powrotny do Placu Zwycięstwa około godzinny 12:30. Startowego nie pobiera się. Organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji regulaminu w dniu zawodów. Uczestnik biorący udział w imprezie nie może być w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających.

  Organizator

  Do udziału w tej  imprezie zachęcamy osoby, które lubią ruch, chcą się sprawdzić, pobiegać, pokonać dystans ok 3,5 km na Płotki.

  Sebastian Daukszewicz