SIQ i HEAVYLITES zagrają na pilskiej BARCE | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  SIQ i HEAVYLITES zagrają na pilskiej BARCE

  Już w piątek, 24 września 2021 w Klubie Muzycznym BARKA w Pile przy ul. Wodnej (na rzece Gwda) odbędzie się koncert zespołu SIQ plus gościnnie wystąpi zespół HEAVYLITES. Otwarcie drzwi: 19:00. Start koncertu: około 20:00. Wstęp: WOLNY!

  Po koncercie AFTER PARTY !!! – WSTĘP WOLNY (od 18-lat)
  Godz.: około 22:00 (zaraz po koncercie) do …
  Impreza w klimacie metal, rock, pop, reggae, ska, …

  25 września 2021 (sobota) – warsztaty
  Warsztaty od godz. 15:00 do około 20:00: zapisy: anatomiarocka@gmail.com

  SIQ
  https://www.facebook.com/siqrox/about
  Grupa została założona przez Ślimaka (Acid Drinkers) i Anię Brachaczek (Biff i Panny Wyklęte). Ich muzyka to energetyczna dawka rock’n’rolla z domieszką punka.

  Jak zapowiadają członkowie SIQ, takiej muzyki jeszcze w Polsce nikt nie grał. Pomysł na zespół kiełkował od jakiegoś czasu, a w życie wszedł z pełną parą zeszłego lata. SIQ tworzą m.in. Maciej “Ślimak” Starosta (z zespołu Acid Drinkers, uznany za najbardziej inspirującego polskiego perkusistę), śpiewająca i grająca na basie Ania Brachaczek (znana z nagrodzonego Fryderykami BiFF oraz projektu Panny Wyklęte i coveru Acid Drinkers “Love Shack”) oraz gitarzyści Tomasz Białoń z FIXUP i Bart Kiciński z KIDS.

  Kompozytorem piosenek jest Ślimak a za teksty odpowiada Ania. Teksty są ironicznie i nie do końca poważnie traktują rzeczywistość. Groteskowo, okiem kobiety oceniają relacje damsko-męskie i aktualne wydarzenia.

  J.N.

  siq_i_heavylites

  siq_i_heavylites_02 siq_i_heavylites_03 siq_i_heavylites_04 siq_i_heavylites_05