Chodzież. Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza

Emocje po turnieju opadły, więc pora na relację! Turniej składał się z 9 rund. Tempo gry wynosiło 5 minut dla każdego zawodnika. W powietrzu czuć było emocje, które towarzyszyły graczom. Była krew, pot i łzy! Noo… może krwi nie było, ale i tak było ostro!

Mimo kilku interwencji sędziego o pewne nieścisłości, cały turniej przebiegł w przyjaznej, aczkolwiek rywalizującej atmosferze. Wszyscy podchodzili do siebie z szacunkiem, podawali sobie ręce, komentowali własne błędy, a nawet śmiali się z swoich potknięć. Jeżeli oglądaliście naszą relację na żywo to wiecie dobrze jakie emocje towarzyszyły uczestnikom.

Po 9 ciężkich rundach w końcu ujrzeliśmy wyniki, a wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody.
o był piękny dzień! Chcieliśmy złożyć gratulację zwycięzcom, a także wszystkim zawodnikom, że mieli odwagę zmierzyć się ze sobą. Dziękujemy wszystkim za liczne zainteresowanie i przybycie. Dziękujemy panom z Chodzieskiego Domu Kultury za pomoc w nagłośnieniu. Dziękujemy oczywiście naszemu prowadzącemu turniej – Radosławowi Fengierowi. Dziękujemy Burmistrzowi za wręczenie pucharu oraz oczywiście dziękujemy sami sobie, że udało się to zorganizować.

Wszystkich zainteresowanych szachami zapraszamy oczywiście w piątki na 16:30. Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich i do zobaczenia!

UWAGA! Podajemy oficjalne wyniki Otwartego Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrza Chodzieży!

I miejsce – Pogorzelski Adrian
II miejsce – Ancuta Adam
III miejsce – Borkowski Stanisław
IV miejsce – Fengier Winicjusz
V miejsce – Hołownia Bogdan
I miejsce jun. 13 – 18 lat – Borkowski Stanisław
I miejsce jun. do 12 lat – Borkowska Zosia
I miejsce najlepsza kobieta – Borkowska Zosia

Miejska Biblioteka Publiczna w Chodzieży

chodziez_otwarty_turniej

chodziez_otwarty_turniej_24 chodziez_otwarty_turniej_02 chodziez_otwarty_turniej_03 chodziez_otwarty_turniej_04 chodziez_otwarty_turniej_05 chodziez_otwarty_turniej_06 chodziez_otwarty_turniej_07 chodziez_otwarty_turniej_08 chodziez_otwarty_turniej_09 chodziez_otwarty_turniej_10 chodziez_otwarty_turniej_11 chodziez_otwarty_turniej_12 chodziez_otwarty_turniej_13 chodziez_otwarty_turniej_14 chodziez_otwarty_turniej_15 chodziez_otwarty_turniej_16 chodziez_otwarty_turniej_17 chodziez_otwarty_turniej_18 chodziez_otwarty_turniej_19 chodziez_otwarty_turniej_20 chodziez_otwarty_turniej_21 chodziez_otwarty_turniej_22 chodziez_otwarty_turniej_23