Galeria Piła z marką Esotiq

Galeria_Pila_z marka_Esotiq

Oferta modowa Galerii Piła wzbogaciła się o kolejną markę – salon z bielizną Esotiq.

Do grona najemców Galerii Piła dołączył salon znanej marki bielizny – Esotiq. Zajmie on lokal o powierzchni 56 mkw. Klienci znajdą w nim szeroki asortyment bielizny, zarówno męskiej jaki i damskiej oraz bogaty wybór m.in. satynowych piżam, bawełnianych koszulek, szlafroków i strojów kąpielowych. Bielizna marki Esotiq to odzwierciedlenie najnowszych modowych trendów, a także różnorodne wzory i fasony, opracowane w zgodzie z wymogami profesjonalnego doboru bielizny – Brafittingu.

– Esotiq to kolejna marka, która wzmocni ofertę modową Galerii Piła. Centrum, które powstaje w Pile cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. Już niedługo będziemy mogli przedstawić kolejne sklepy, które się w nim pojawią – mówi Łukasz Gruszczyński, Dyrektor Marketingu Rank Progress SA.

Proces komercjalizacji centrum dobiega końca. Wśród najemców Galerii Piła znajdzie się H&M, Reserved, House, CroppTown, Mohito, Sinsay, Media Expert, Deichmann, CCC, Adidas-Reebok-Nike, Lee-Wrangler, 4F, Levis-Mustang, Gino Rossi, Ryłko, Plac Zabaw, Księgarnia, Kantor, Salonik prasowy, Play, Vitamin Shop, Salon telefonów komórkowych, Centrum Chińskie, eSmokingWorld, Jubiler Briju, My Pleasure, Biuro Podróży, Swiss, Orange, Pralnia, Marilyn, Apteka, Centrum Fitness Calypso, Martes Sport, drogeria Hebe oraz hipermarket Carrefour, a także lokale gastronomiczne: Choice, Efez oraz Broaster Chicken i Benvenutti in Italia.

Budowa Galerii Piła rozpoczęła się w połowie września 2013 r. Obecnie na jej terenie trwają prace wykończeniowe w częściach wspólnych obiektu, a także w poszczególnych lokalach. Powierzchnia najmu centrum to ok. 24 tys. mkw. i ok. 60 lokali. Przy obiekcie powstanie parking z ponad 540 miejscami postojowymi. Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie ok. 30 tys. mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji w Pile jest firma Erbud SA. Otwarcie obiektu planowane jest na IV kwartał 2014 roku.

O Rank Progress SA

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Rank Progress tworzy grupę kapitałową obejmującą spółki celowe, poprzez które realizowane są poszczególne projekty. Istotnym atutem Grupy Rank Progress jest bank ziemi, w którego skład wchodzą atrakcyjnie zlokalizowane grunty na terenie całej Polski.

Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach. Po ukończeniu obiekty te są odsprzedawane lub oddawane w najem. W latach 2001 – 2014 Rank Progress zrealizował 33 projekty inwestycyjne, w tym wybudował 10 własnych galerii
i parków handlowych – w Jeleniej Górze, Legnicy i Świdnicy, Kaliszu, Kłodzku, Zamościu, Zgorzelcu, Grudziądzu, Oleśnicy oraz w Lipienicach k. Chojnic.

Od 2013 roku Rank Progress zajmuje się również projektami deweloperskimi z zakresu gospodarowania odpadami.

Justyna Iżycka