Rozpoznajesz kobietę na zdjęciu? ZADZWOŃ!

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa „na wnuczka”. Do zdarzenia doszło w okresie wakacyjnym w Wyrzysku. Nieznany sprawca zadzwonił do starszego małżeństwa i przekazał, że ich wnuczka miała wypadek. Aby uniknęła więzienia, potrzebne są pieniądze. Seniorzy stracili 50 tys. złotych. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek kobiety, która może mieć związek ze sprawą. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło w okresie wakacyjnym na terenie Wyrzyska. Nieznany sprawca zadzwonił do starszego małżeństwa i poinformował, że ich wnuczka spowodowała wypadek. Aby uniknąć więzienia pilnie należy wpłacić wysoką sumę pieniędzy. Seniorzy zapłacili żądaną kwotę. Po pewnym czasie zorientowali się, że zostali oszukani na kwotę 50 tys. złotych.

Kamera monitoringu zarejestrowała kobietę, która może mieć związek ze sprawą. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pile pod nr. tel. 67 353 15 60, 67 353 14 44 (telefony czynne całą dobę), 67 353 18 20 (Komisariat Policji w Wyrzysku) lub numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość!

Podkom.Żaneta Kowalska
KPP w Pile

rozpoznajesz_kobiete1_01

smartcapture rozpoznajesz_kobiete1_02