Zapraszamy do świętowania podczas Spotkania Lokalnych bohaterów

Zapraszamy_do_swietowania

Już 16 czerwca w Pile odbędzie się Spotkanie lokalnych bohaterów – laureatów pierwszej edycji programu społecznego Tesco „Decydujesz, pomagamy” oraz 13. edycji programu edukacyjnego Tesco dla Szkół. Podczas wydarzenia zespoły uczniów z wielkopolskich szkół oraz organizacje pozarządowe będą celebrować swoje zwycięstwo.

Program Tesco dla Szkół od 13 lat wspiera polskie szkoły wyposażając je w nowoczesne zaplecze dydaktyczne. W tym roku szkolnym – pod hasłem „Przyszłość na talerzu” – zachęcano najmłodszych do praktycznego zainteresowania się pochodzenie i produkcją żywności. Zadania konkursowe przygotowywali uczniowie z całego kraju. Dzięki pracy i kreatywności, uczniowie z 227 placówek z całej Polski zdobyli dla swoich szkół cenne nagrody.

Program Tesco „Decydujesz, pomagamy” to nowa inicjatywa Społecznej odpowiedzialności Tesco, w ramach której Tesco wręcza granty organizacjom pozarządowym na inicjatywy mające na celu poprawę jakości życia lokalnych społeczności. Organizacje są wybierane w ogólnym głosowaniu, które trwa do 7 czerwca i finaliści (którzy będą obecni na gali) zostaną wyłonieni po tym terminie.

Gala Finałowa odbędzie się 16 czerwca o godz. 10:00 w pasażu Tesco przy ulicy Bydgoskiej 135 w Pile.

Zapraszamy wszystkich do świętowania sukcesu zwycięskich placówek i organizacji z Piły. Każda osoba zainteresowana udziałem w wydarzeniu jest mile widziana. To wspaniała okazja, aby wraz z dziećmi i ich rodzicami, nauczycielami i dyrekcją oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych i władz lokalnych wspólnie cieszyć się triumfem Lokalnych Bohaterów.

Żanetta Madaj
Garden of Words

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *