Zakład Tapicerski (z) HIT-em

Chociaż owego zawodu nie można porównać do ptaka Dodo czy Megalodona, to jednak tapicerstwo należy do coraz rzadszych profesji. I jeżeli są jacyś klasowi tapicerzy, to jest ich coraz mniej na rynku. Niewątpliwie jednym z tych nielicznych, klasowych i na wskroś profesjonalnych jest Tadeusz Dziekan. Właśnie Zakład Tapicerski Tadeusza Dziekana, obchodzący jubileusz 25-lecia istnienia, niedawno został wyróżniony HIT-em 2015.

21 lutego w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podczas uroczystej Gali zostały wręczone te prestiżowe nagrody w konkursie Wielkopolski Gospodarczo-Samorządowy HIT 2015. Zakład Tapicerski Tadeusza Dziekana z Piły został wyróżniony statuetką HIT 2015 „za usługi w zakresie produkcji i remontów mebli tapicerowanych oraz budowanie wizerunku firmy na przestrzeni 25 lat”. Nagrodę wraz z Aktem Nadania z rąk starosty pilskiego odebrał sam mistrz Tadeusz. Gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

– Podłożem powstania firmy było uzyskanie w 1950 roku przed Izbą Rzemieślniczą w Poznaniu przez mojego ojca kwalifikacji czeladniczych. Od 1990 prowadzę Zakład Tapicerski o szerokim zakresie usług w produkcji i remontach mebli tapicerowanych. W 2003 roku uzyskałem certyfikat cechowy gwarantujący solidność wykonania moich wyrobów. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu mogę każdemu klientowi zaoferować produkty wysokiej jakości wykonane z najlepszych materiałów – mówi Tadeusz Dziekan.

Domenę Zakładu Tapicerskiego Tadeusza Dziekana stanowi sprzedaż mebli cechujących się wysoką klasą, jak również interesującym wizerunkiem. Zestawy mebli proponowane przez firmę są wykonane z wysokiej jakości materiałów i dostępne w przystępnych cenach. Rozległy zakres rozwiązań, a także profesjonalne doradztwo w trakcie zakupów to również istotne zalety firmy. – Staram się łączyć nowoczesność z tradycjonalizmem. Każdego Klienta traktuję w sposób specjalny i wyjątkowy. Nie oferuję mebli z taśmy produkcyjnej, lecz robione na indywidualne zamówienie i życzenie klienta. Każdy nabywca może zaproponować swój wzór i pomysł na stworzenie swojego wyjątkowego mebla, a ja go zrealizuję i jak trzeba co nieco podpowiem. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego jak ZADOWOLONY KLIENT – mówi pan Tadeusz.

Marek Mostowski
Szczegółowa oferta zakładu: http://www.mebletapicerowane.net/

dziekan00

dziekan04 dziekan01 dziekan02 dziekan03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *